Ana Sayfa » Ürünler » Twin Shaft (Çift Milli) Mikser
Twin Shaft (Çift Milli) Mikser

Twin Shaft (Çift Milli) Mikser

 • Genel Bilgiler
 • Teknik Özellikler
 • Ürün Resimleri
 • Ürün Videosu
 • Teklif Alın

Twin Shaft mikserler, yani Türkçe anlamı ile çift milli karıştırıcılar yüksek kapasitelerde beton üretimi gerçekleştirmek amacı ile üretilmiş ve geliştirilmiştir. Üretim yoğunluğunun fazla olmasından dolayı firmalar tarafından beton santrallerinin performanslarını yükseltmek amacı ile kullanılmaktadır. Mikserlerde çift şaft bulunması, beton üretiminin daha fazla yapılmasında etkili olmaktadır. Ayrıca mikserin üretim kapasitesi 120 ile 180 m3 arasında değişmektedir.

Twin shaft mikserler motor redüktör grubu ile yatay mil yer almaktadır. Motor tahrik işlemleri Redüktörün etkisi ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede de makinenin çalışması sağlanmaktadır. Çift mikserli sistemlerin kullanılması makine kazanının daha az temizliğe ihtiyaç duyulması anlamına gelmektedir. Ayrıca Pnömatik sistem kullanılması nedeni ile elektriksel bir arıza yaşansa bile makine kapakları kolaylıkla açılarak boşaltım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Temizlik ihtiyacına fazla ihtiyaç duyulmamasındaki bir diğer sebep ise makinelerin içlerinde bulunan mikserlerin kazan kenarlarına sıyırma hareketi yaparak içerisinde fazla beton kalıntısı bırakmamasıdır. Twin shaft mikserler yatak ömürleri oldukça uzundur. Bunun sebebi ise makine sistemlerinde yataklar makine dışında olmaktadır. Mikserlerin üretimi Avrupa standartlarında ve CE standartlarına uygun olarak üretilmesinden dolayı ülkemizde ve yurtdışında birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Twin shaft mikserlerin teknik özelliklerine bakacak olursak:

 • Kapasite (yaş beton için): 1 – 4,5 m3
 • Redüktör: DİŞSAN
 • Yükleme kapasitesi: 1500 – 6750 litre arasında
 • Taze beton kapasitesi: 1250 – 5625 litre arasında
 • Sıkıştırılmış beton kapasitesi: 1000 – 4500 litre arasında
 • Motor gücü: 2 x 18,5 – 2 x 90 kW
 • Boşaltma tipi: hidrolik kapak

Firmamız tarafından üretimi yapılan Twin shaft mikserler çalışma prensibi olarak,  Twin Shaft milleri yatay eksende senkronize çalışırken, karıştırıcı içindeki malzeme bu arada kendi ağırlığının tesiri ile çimento ile karışır. Otomatik yağlama sistemleri sayesinde sık sık yağlama yaparak vakit kaybı yaşamanıza engel olmaktadır. Her bakımdan çalıştığı firmaya kolaylık sağlayan bu makine sistemlerine sahip olmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kolay nakliye işlemleri ve kolay makine kurulunu deneyimli montaj ekibimiz ile kısa süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Sizler de bu imkânlardan yararlanmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Teknik Destek İmkanı

Ayrıca teknik servis ve yedek parça hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Makineler ile yaşayacağınız herhangi bir arıza durumunda firmamız ile iletişime geçerek 7/24 sağlanan teknik servis imkânlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Deneyimli ve alanında uzman teknik servis personellerimiz ile kısa süre içerisinde arızalarınızı gidererek üretim yapmaya devam edebilirsiniz. Kesintisiz ve verimli çalışmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Model TWS-01 TWS-02 TWS-03 TWS-4,5 TWS-06
Kapasite ( Yaş Beton ) 1 m3 2 m3 3 m3 4,5 m3 6 m3
Redüktör Dişsan Dişsan  Dişsan Dişsan Dişsan
Yükleme Kapasitesi 1.500 lt 3.000 lt 4.500 lt 6.750 lt 9.000 lt
Taze Beton Kapasitesi 1.250 lt 2.500 lt 3.750 lt 5.625 lt 7.500 lt
Sıkıştırılmış Beton Kapasitesi 1000 lt 2000 lt 3000 lt 4500 lt 6000 lt
Motor Gücü 2×18,5 Kw  2×37 Kw  2×55 Kw  2×90 Kw  2×110 Kw
Boşaltma Tipi Hidrolik Kapak Hidrolik Kapak Hidrolik Kapak Hidrolik Kapak Hidrolik Kapak
Twin Shaft (Çift Milli) Mikser
Oy Verebilirsiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir