Ana Sayfa » Ürünler » Titreşimli Elek Sistemleri
Titreşimli Elek Sistemleri

Titreşimli Elek Sistemleri

  • Titreşimli Elek
  • Teklif Alın
Sıvıların ve tozların boyutlandırılmasında kullanılan titreşimli elek sistemleri yüksek performanslı çalışma sistemi sayesinde firmaların aradığı makinalardan biridir.  Taş kırma ve eleme sistemlerin de çok fazla tercih edilen bu makine kırımının gerçekleştirildiği malzemelerin farklı boyutlarda olması nedeni ile titreşim yöntemi ile birbirlerinden ayrılmasını sağlayan bir makinadır. Bu eleme sistemi malzemenin nemine, yıkanma durumuna ve cinsine göre farklılık gösterebilmektedir.  Titreşimli elek sistemleri, inşaat ve yapı sektörlerinde kullanılacak olan kübik malzemelerin elenmesinde çok fazla tercih edilmektedir. Makinanın titreşim genliklerinin ayarlanabilir olmasından dolayı da büyük avantaj sunar ve geniş bir kullanım alanı vardır.

Titreşimli Elek Sistemleri Makine Özellikleri

Firmamız titreşimli elek sistemi üretiminde Avrupa Standartlarına uymaktadır, makine çalışması sırasında hiçbir şekilde çevreye zarar verme ve işçilerinde sağlığına herhangi bir şekilde zararı yoktur. Vibrasyonlu elek ve kontrol tarayıcısı olarak da bilinen bu makine zaman kontrol ayarlı olarak çalışma sistemine sahiptir. Hassas çalışma şekli ile farklı büyüklüklerdeki malzemelerin kolaylıkla elenmesini sağlamaktadır. Bu makine firmaların isteklerine göre bölmelerinin sayıları arttırılabilmektedir. Malzemelerin kaliteli ve istenildiği gibi ayrıştırılması bölmeli çalışma şekli sayesinde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bu makine ile kuru ve ıslak ürünlerinde ayrımını kolaylıkla yapabilirsiniz, bu ayrım kafes elekleri ile homojen bir biçimde gerçekleştirilmektedir.  Bu makinanı helezon yaylardan üretilmektedir ve vibrasyon yapı sistemi sayesinde homojen bir biçimde ayrıştırma işlemi gerçekleştirilmektedir. Elenme işlemi sonucunda elenen büyük parçacıklar ise eleğin altına geçer.

Titreşimli elek sistemleri kaliteli ürün üretimi için firmaların çok fazla tercih ettiği bir sistemdir, bu makine ile birden fazla ürünün eleme işlemi gerçekleştirilir ve firmalar zamandan tasarruf ederek daha fazla ürün ile çalışma imkânı bulurlar. HES gibi projeler için de tercih edilen bu makine sizlere her yönden kazanç ve avantaj sağlayacaktır. Kullanılacak olan malzemeyi 50 kata kadar küçültebilen bu makine sizlere kübik malzeme sunarak kaliteli bir ürün oluşumu sağlamaktadır. Üretilen ürünler de genellikle yol yapımı gibi projelerde daha fazla tercih edilmektedir.

Makine her türlü arazide de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu makinayı iş bitiminden sonra firmalar demontaj ederek farklı arazilerde farklı malzemeler ile de rahatlıkla kullanabilirler, bu da firmaları ekstra bir makine maliyetinden kurtaracaktır. Bu şekilde uzun süreler boyunca titreşimli elek sistemleri ile iş yapabilir ve hem maddi kazanım hem de zamandan tasarruf elde edebilirsiniz. Firmamız sizler için bu makinayı yüksek dayanımlı malzemelerden üreterek kullanım süresini daha da uzatmıştır.

Titreşimli Elek Sistemleri
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir