Ana Sayfa » Ürünler » Titreşimli Besleyici Bunker
Titreşimli Besleyici Bunker

Titreşimli Besleyici Bunker

  • Titreşimli Besleyici Bunker
  • Teklif Alın

Kırma eleme tesislerinde kullanılan titreşimli bunkerler, kaya besleyici olarak da bilinmektedir. Titreşimli besleyiciler şantiye sahasına göre farklı boyut ve kapasiteler de üretilebilmektedir. Firmalar titreşimli besleyici bunker seçimi yaparken mutlaka kendi üretim kapasitelerini göz önünde bulundurmalılardır. Bu şekilde hem maddi anlamda hem de zamandan tasarruf edeceklerdir.

Titreşimli besleyici bunker çalışma prensibi olarak,  iki adet eksantrikli mil sayesinde ürünün band üzerinden ileriye itilmesi ile malzeme beslenmesini sağlamaktadır. Bu şekilde firmaların projeleri daha kısa sürede bitmektedir ve zamandan tasarruf sağlanmaktadır.

Firmamız titreşimli besleyici bunker üretiminde son teknolojik malzemeler kullanmaktadır ve Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretim gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede şantiyelerde makinanın kullanımında hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınızdır ve makinanın kullanımı sırasında hiçbir şekilde çevreye ve insan sağlığına zarar verilmemektedir, bu da makinanın en çok tercih edilme sebeplerinden biridir. Ürünlerimizi üretirken kullandığımız malzemelerinde oldukça dayanımlı olmasından dolayı titreşimli besleyici bunkeri uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hiçbir şekilde yağmurda, karda, kötü hava koşullarında çalışma performansını düşürmez ve firmalara kesintisiz olarak üretim imkânı sunar.

Titreşimli besleyici bunker hidrolik çalışma prensibine sahip olduğundan dolayı kısa sürede bakım ve onarım işlemleri gerçekleştirilir ve hiçbir şekilde yedek parça değiştirilmesinde sıkıntı yaşanmaz, bu yönden firmalar zamandan tasarruf ederek, üretimin devamlılığını sağlamış olurlar. Makinanın ful otomatik oluşu ile de firmalar ekstra bir elemana ihtiyaç duymazlar, tek eleman ile uzaktan kumanda edilebilir, herhangi bir sorun yaşanması durumunda da anında müdahale edilebilmektedir.

Yeni Nesil Besleyici Bunkerler

Besleyici bunker tüm zorlu arazi şartlarına rağmen çalışma performansını düşürmez ve yüksek performansta çalışmaya devam etmektedir. Montaj ve demontaj işlemleri de oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır, bir gün içerisinde tek tır ile kolaylıkla makinanın taşınması yapılır, bu da firmaların projelerini aksatmadan çalışmalarını sağlar. Titreşimli besleyici bunker üretim kapasitesi olarak da ortalama 100 ton ile 600 ton arasında malzeme besleme özelliği vardır.

Yüksek ürün besleme kapasitesi sayesinde firmalar daha çok ürün üretimine sahip olurlar, bu yüzden de çok fazla tercih edilmektedir. Bu makine her tesiste bulunmak  zorunda değildir fakat firmalar üretim kapasitelerini yükseltmek ve kısa sürede daha çok malzemenin kolay  bir biçimde aktarımının sağlanabilmesi için titreşimli besleyici bunkeri tercih etmektedirler. Firmalar, makinanın kullanımına iş bitiminden sonra da farklı bir iş için rahatlıkla kullanmaya devam edebilirler, bu şekilde ekstra bir makine maliyetine de gerek kalmaz, maddi açıdan kazanım sağlanmış olur.

Titreşimli Besleyici Bunker
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir