Ana Sayfa » Ürünler » Tersiyer Kırıcı
Tersiyer Kırıcı - Kum Makinası

Tersiyer Kırıcı

65 lik Tersiyer Kırıcı
100 luk Tersiyer Kırıcı
130 luk Tersiyer Kırıcı
150 lik Tersiyer Kırıcı

Tersiyer kırıcı oldukça ince bir işçilik çıkaran, taşların oldukça ufak taneli olacak şekilde kırılmasını sağlayan, kum makinası olarak da bilinen bir kırıcı makinadır. Malzemenin 0,5 mm oranında küçültülerek her türlü zorlu sertliğe sahip olan malzemenin kırılmasını sağlar. Sekonder ve primer olarak çalışabilen makine titreşimli elekten malzemeyi geçirerek firmaların istenildiği verimi almasını sağlar. Tersiyer kırıcı malzemenin cinsine göre bir üretim gerçekleştirir, 700 devir ile 1000 devir olarak çalışıp, firmaların yüksek verim almasını sağlar.  Ortalama olarak makine iş performansı %40 ile %60 arasında bir kum çıkartma değişikliği gösterir. Firmalar yüksek üretim yapmak istediklerinde sekonder olarak kırıcıyı kullanabilmektedirler, özellikle kum üretim firmaları bu makinayı bu şekilde rahatlıkla kullanabilirler.

Tersiyer Kırıcı Kullanımı

Tersiyer kırıcı darbeli sistem ile çalışmaktadır, çift yönlü kırıcıları sayesinde her türlü taşın ve mineral malzemenin kırma işlemini kolaylıkla sağlar. Makinanın üretim malzemeleri aşınmaya ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır ve bu da firmaların makinayı uzun süreli olarak kullanmasını sağlar. Tersiyer kırıcı çelik dökümden üretilmiş olup, yüksek ısıya dayanıklı olması ile firmaların uzun süreli kullanımını sağlamaktadır.  Makine kırma çeneleri, çekiclerden oluşmakta olup, çekiçlerin değişim işlemi ve bakımı oldukça kolay yapılmaktadır, firmalar bakım ve onarım işlemlerinde hiçbir şekilde zaman kaybı yaşamazlar. Ayrıca çift açılır kapak sistemi sayesinde de üretilen ürünün boşaltım işlemi de çok kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Tüm bu avantajların yanı sıra tersiyer kırıcı düşük maliyet ile çalışmaktadır ve firmalara maddi açıdan kazanım olanağı sunar.

Tersiyer Kırıcı Makine Özellikleri

Çok yönlü çalışma sistemine sahip olan tersiyer kırıcı en çok tercih edilen sekonder kırıcı türüdür, İki yüzü kullanılabilen çekiçler ile üretim kapasitesi yükseltilir. Firmamız makine üretiminde Ar-ge çalışmaları ile öne gelmektedir ve Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretim yapılarak, çevreye ve insan sağlığına makinanın zarar vermesi engellenmektedir.

Tersiyer kırıcı her yönden avantajı yüksek olan bir makinadır, 150 milimetre besleme yapabilen, yüksek hızda dönen rotorlara sahip olup, atık oranını en düşük orana indirgeyen bir makinadır. Makine aşınmaya ve deformasyon olmaya karşı yüksek dayanım gösterir, firmalar bu makinayı farklı arazilerde farklı işler için de daha sonra  rahatlıkla kullanabilmektedirler. Her türlü arazi koşuluna ve kötü hava koşullarına rağmen çalışma performansını düşürmeden çalışmaya devam etmektedir, bu da firmalara ekstra kazanç sağlar ve üretim de kesintisiz olarak çalışma imkanı olur.

Tersiyer Kırıcı
5 (100%) 2 votes

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir