Ana Sayfa » Ürünler » Sabit Beton Santralleri
Sabit Beton Santralleri

Sabit Beton Santralleri

30 M3 Beton Santrali İmalatı
60 M3 Beton Santrali
100 m3 Beton Santrali
130 m3 Beton Santrali
160 M3 Beton Santrali
180 m3 Beton Santrali
Twin Shaft Mikser
Agrega Bunkeri
Single Shaft Mikser

Sabit beton santralleri, firmalara hazır beton üretimi yapan tesislere denilmektedir. Sabit olarak kullanılmaları uzun yıllar boyunca sürecek işlerin yapılması ve büyük şirketler tarafından satın alınacağı anlamına gelmektedir. Üretim kapasitesi olarak yüksek rakamlara çıkabilen santraller saatte ortalama 30 ile 180 m3 beton üretimi yapmaktadır. Sabit beton santralleri özellikle uzun sürecek olan inşaatlara ek olarak beton üretimi yaparak hem zaman hem de işçi tasarrufu sağlamaktadır. Bu tarz karışık makineler ekstra olarak farklı makineler ile de rahatlıkla çalışabilmektedir. Örneğin sabit beton santrallerinde üretimi arttırmak ve farklı özelliklerde ürün elde etmek için Twin shaft mikser kullanabilirsiniz. Çift milli mikser takviyesi ile hem performansı hem de ürün kalitesi artan hazır betonlarınızı istediğiniz formda elde etmek ve ürün kalitesini daha da iyileştirmek isterseniz otomasyon sistemler ile kontrol edilebilen makineler ile çalışmanız sizler açısından daha verimli olacaktır.

Ayrıca sabit beton santrallerinin taşıması gereken bir diğer özellik ise hava koşullarından etkilenmemesidir. Firmamız tarafından üretilen santraller her mevsim koşullarına uyum sağlayan yapısı ile firmaların tercih etmesine neden olmaktadır.

Sabit beton santralleri avantajları:

  • Üretim kapasitelerinin yüksek olmasından dolayı kısa süre içerisinde binlerce litre hazır beton üretimi sağlar.
  • Bilgisayar kontrollü sistemler ile çalışmasından kaynaklı olarak en iyi kalitede ürün elde etmenizi sağlar.
  • Ekstra mikser seçeneği ile farklı mikserler ile çalışarak, farklı türlerde beton üretimi sağlamaktadır.
  • Düşük maliyetli ve kolay bakım imkânları ile enerji ve zaman tasarrufu sağlar.

Sabit beton santralleri uzun yıllar çalışmaya uygun formlarda çalışmaya uygun olmasında rağmen santral içerisinde tek başına çalışmamakta ve birçok makine ile aynı anda farklı işleri farklı görevleri yapmaktadır. Bir beton santralleri içerisinde bulunan makinelerin tamamen firmanın üretim amacına uygun olarak tasarlanması ve o alanda gerekli ve verim alınabileceği doğru işe verilmesi gerekmektedir. Eğer makinelerden bir tanesi bile üretim amaçlarına ters düşen bir iş yapıyor ve üretimden geri kalıyorsa bu işlerin zamanında ve tam verimli olmasına engel olmaktadır. Bu bakımdan makine seçimine önem vermeniz gerekmektedir.

Firmamız tarafından üretilen beton santralleri firmanızın özellik ve ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu da üretimde istediğiniz verimi almak ve maliyet olarak rahatlamanız manasına gelmektedir. Ayrıca makinelerin kurulum, bakım ve onarım işlemlerinin tamamı firmamız tarafından yapılmaktadır ve deneyimli teknik servis imkânlarımızdan da makine kullanım süresince yararlanabilirsiniz. Deneyimli ve alanlarında uzman ekibimiz ile sizlere hizmetler vermekteyiz.

Sabit Beton Santralleri
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir