Ana Sayfa » Ürünler » Paletli Konkasör
Paletli Konkasör

Paletli Konkasör

  • Genel Bilgiler
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

Paletli konkasörler kırılması zor olan taşların ayrıştırılması ve temizlenmesi işlemlerinde kullanılmaktadır. Daha kaliteli malzemelerin eldesinde oldukça etkili olan paletli konkasörler, firmalar tarafından tercih edilme konusunda oldukça yüksek sınırlarda bulunmaktadırlar. Her arazi koşuluna uygun çalışma şartları ile tesislerde ve büyük çalışma sahalarında kullanılmaktadırlar.

Tamamen hidrolik malzemelerden üretilen makineler bakım ve onarım zamanı geldiğinde kısa süre içerisinde temizlenerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Kısa süre içerisinde işletmelerin ihtiyacı olan kadar taş kıran tesislerde fazla yer kaplamayan yapısı ile inşaatlarda, yol yapım sahalarında ve beton üretim tesislerinde kullanılmaktadır. Her üretim için farklı formlarda satışa sunulan makineler çeşitli alanlarda kullanılmaya uygundur.

  • Paletli Çeneli Kırıcılar: Her çeşit doğal malzemenin primer olarak kırılması ve geri dönüşüm projeleri için kullanılmaktadır.
  • Paletli Darbeli Kırıcılar: Orta sertlikteki doğal taşların kırılması ve geri dönüşüm projeleri için kullanılır.
  • Paletli Konik Kırıcılar: Granit, bazalt gibi sertlikleri oldukça yüksek taşların kırılmasında kullanılmaktadır.
  • Paletli Dik Milli Kırıcılar: Yüksek oranda ince malzemelerin üretimi açısından kullanılabilecek bir makinedir. Her türden taşın kırılmasında kullanılan güçlü bir yapısı bulunmaktadır.

Satılık Paletli Kırma Eleme Makinaları

Kırıcıların tüm çeşitlerini barındıran ve yüksek verimlilik garantisi ile çalışılan makineleri kullanmak tamamen sizlerin avantajına olacaktır. Ayrıca makineleri satın almak isterseniz firmamız ile iletişime geçerek kısa süre içerisinde kurulum yaptırıp üretmeye başlayabilirsiniz. Firmamız mühendisleri tarafından tasarlanan ve işletmelerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Makineler üretim aşamasında doğaya zarar vermeyen çevre dostu malzemelerden meydana gelmiştir.

Uzun yıllar boyunca çalışmaya ve üretmeye uygun olarak tasarlanan makineleri her mevsim ve her hava koşuluna uygun olan tasarımları ile gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Avrupa Birliği standartlarında ve CE sertifikası ile üretilen makineleri hem ülkemizde hem de yurt dışında rahatlıkla kullanabilir, her arazi şartına uygun tasarımları ile nerede olursanız olun verimli çalışma imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Paletli konkasörler kırılması ve aşınması zor taşların kırılarak daha küçük formlarda üretilmesi sağlanmaktadır. Kum ve yol yapımında kullanılmak üzere mıcır eldesi için de paletli konkasörler kullanılmaktadır.

Firmamız tarafından üretilen paletli konkasörler yüksek güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve herhangi bir can ve mal kaybına rastlanmaması açısından gerekli ön görüler ile üretilmekte ve üretimde bir sorun yaşamamanız için gerekli olan tüm önlemler alınmaktadır. Ayrıca deneyimli ve alanlarında uzman teknik servis personellerimiz ile kısa süre içerisinde arızalarınız giderilmektedir. Sistemsel bir arıza yaşamanız halinde 7/24 hizmet veren teknik servis imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Paletli Konkasör
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir