Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Konkasör Tesisi
Mobil Konkasör Tesisi

Mobil Konkasör Tesisi

Mobil Konkasör Tesisi Pro-70
Mobil Konkasör Tesisi Pro-90
Mobil Konkasör Tesisi Pro-100
Mobil Konkasör Tesisi Pro-120
Mobil Konkasör Tesisi Pro-150
Mobil Konkasör Tesisi Pro-180

Mobil konkasör tesisleri, maden ocaklarında taş kırmak amacı ile kullanılmaktadır, mobil oluşu ile genellikle kısa süreli işler için firmaların tercih ettiği bir makinadır. Mobil konkasör tesisi sertliği ne olursa olsun, her türlü madenin kırma işlemini yüksek performans göstererek yapmaktadır ve mıcır, kum , çakıl gibi kübik malzemeler ortaya çıkar, bu ürünler yapı ve malzeme sektöründe kullanılmaktadır. Seyyar konkasör olarak da bilinen bu makinanın kurulum ve taşınma işlemleri oldukça kolay yapılmaktadır, tek tır ile bir gün içerisinde kurulumu gerçekleştirilerek, firmaların zamandan tasarruf etmesi sağlanmaktadır. Bu sayede firma projelerinde hiçbir şekilde bir aksama olmaz, firmalar bir iş bitiminden sonra rahatlıkla bu makinayı farklı işler için de kullanabilirler, ekstra bir makine maliyetine gerek duyulmaz.

Mobil Konkasör Tesislerinin Avantajları

Mobil konkasör tesisleri düşük maliyet ile yüksek üretim kapasitesine sahiptir, bu da firmalara maddi açıdan büyük kazanımlar sunar ve en çok tercih edilme sebeplerinden biridir. Kolay nakil edilebilmesi ile de zamandan tasarruf sağlar, kesintisiz bir üretime sahiptir.  Bakım ve onarım işlemleri de oldukça kısa süre de ve kolay bir biçimde hidrolik sistem ile halledilebilmektedir. Genellikle dönemsel olarak çalışma yapacak olan firmalar mobil konkasörü tercih ederler.

Firmamız mobil konkasör tesisi üretiminde Avrupa standartlarına uygun ve modern teknolojiye ayak uydurarak ürün üretmektedir. Makinanın çalışması sırasında hiçbir şekilde çevreye ve insan sağlığına zarar verilmemektedir, bu da dünya çapında firmaların makinayı tercih etmesini sağlamaktadır. Ayrıca full otomatik çalışma prensibi sayesinde de kesintisiz bir üretim imkanı verir, makine da herhangi bir şekilde sorun oluştuğunda tek kişi ile kolaylıkla uzaktan müdahale edilebilmektedir, bu da bakım ve onarım maliyetlerini düşürür, ekstra işçi çalıştırmaya gerek yoktur. Mobil konkasör tesisi her türlü zorlu hava koşullarında yüksek çalışma kapasitesini düşürmeden çalışmaya devam eder, aynı zamanda her türlü araziye de uyum sağlar.

Firmalar mobil konkasör tesisi alımında mutlaka kendi kapasitelerini göz önünde bulundurmalılardır, bu şekilde kapasiteye uygun üretim gerçekleşecektir ve daha çok verim alınacaktır. Aynı zamanda firmamız sizlere makine ile ilgili bir problem yaşadığınızda da yardımcı olmaktadır, destek hattı ile kolaylıkla bizlere ulaşabilirsiniz ve sıkıtınızı belirletebilirsiniz. Makinaların üretiminde ARGE çalışmalarına da önem verildiğinden dolayı sizlerin iş işleyişini düşünerek 7/24 üretim yapabilmeniz için makinalarımız özel olarak üretilmektedir. Makinaların üretiminde kullanılan malzemelerin dayanımının yüksek oluşu ile de uzun süreli bir kullanım imkanınız olacaktır.

Mobil Konkasör Tesisi
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir