Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Konkasör Tesisi Pro-90
Mobil Konkasör Tesisi Pro-90

Mobil Konkasör Tesisi Pro-90

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Mobil konkasör tesisi pro-90 düşük maliyet ile firmalara yüksek üretim kapasitesi imkanı sunmaktadır. Ortalama olarak saatlik 60 ile 120 ton arasında taş kırma özelliği ile genellikle düşük ve orta bütçeli firmaların daha çok tercih ettiği bir makinadır. Mobil konkasör tesisi pro-90 her türlü sertlikteki malzemenin kırma işlemini yüksek performans göstererek gerçekleştirir ve ortaya kum, çakıl gibi istenilen boyutta kübik malzeme çıkar.  Firmalar olabildiğince bu makinayı tercih ederken kendi üretim kapasitelerini göz önünde bulundurmalılardır, bu şekilde daha kaliteli malzeme üretimi ile daha yüksek verim alacaklardır.

Makine iki adet vibromotor ile çalışarak yüksek titreşim sayesinde ürünlerin yüksek kalitede kırılmasını sağlar. Titreşim ile çalışıyor oluşu makinanın kesintisiz bir biçimde üretim yapmasını sağlar ve bakım onarım işlemleri de çok daha kolay halledilebilmektedir. Makinanın loder ile beslemeye uygun oluşu firmaların kamyonlar ile besleme yapabilmesini sağlamaktadır.  Ayrıca makinanın besleme aşınma noktaları da değiştirilebilmektedir ve aşınma zırhları ile de korunmaktadır, bu da yüksek dayanım sunar ve üretim hızında aşınmadan dolayı bir düşüş gözlenmez. Mobil konkasör tesisi pro-90 elek sistemine de sahiptir ve topraklı malzeme kullanımında stoklanan ürün sahaya kolaylıkla dökülebilmektedir. Makinanın en büyük özelliği ise sekonder ve primer işleyişinin bir tek makinada toplamış oluşudur, bu da firmaları ekstra bir makine maliyetinden kurtarmaktadır.

Yeni Nesil Seyyar Konkasör Tesisleri

Firmamız mobil konkasör tesisi pro-90 makine üretiminde Avrupa standartlarına uymaktadır ve makinanın üretiminde son derece dayanımı yüksek malzemeler kullanılmaktadır, bu da firmalara uzun süreli olarak makinayı kullanma imkânı sunar. Ayrıca makinanın kullanımı sırasında hiçbir şekilde çevreye ve insan sağlığına zarar verilmemektedir, dünya çapında pek çok firma bu makinayı tercih ederek iş sahasında güvenilir bir kullanım gerçekleştirilmektedirler.

Kapasite 120 – 150 Ton/Saat
Maksimum Besleme 900 x 900 MM
Toplam Motor Gücü 200 KW
Rotor Ebadı 1100 x 850 MM
Jeneratör Gücü 330 KW

Mobil Konkasör Tesisi Pro-90
Oy Verebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir