Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Konkasör Tesisi Pro-70
Mobil Konkasör Tesisi Pro-70

Mobil Konkasör Tesisi Pro-70

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Al

Mobil konkasör tesisi pro-70, genellikle düşük bütçeli firmaların kullandığı bir iş makinası olup, ortalama üretim kapasitesi olarak da saatlik 60 ve 90 ton arasında üretim gerçekleşmektedir. Makinanın  üretim kapasitesi kırma işlemine göre farklılık göstermektedir, firmalar mutlaka makine seçiminde kendi kapasitelerini göz önünde bulundurarak alım yapmalılardır, bu şekilde daha yüksek verim alınacaktır. Makine her yönden sizlere avantaj sunacaktır, özellikle ön zor sertlikteki malzemelerin bile kübik bir şekilde kırılmasını sağlayarak yüksek performans göstermektedir.

Firmamız mobil konkasör tesisi pro-70 üretiminde Avrupa standartlarına bağlı kalmaktadır ve makinanın kullanımı sırasında hiçbir şekilde çevreye, insan sağlığına zarar verilmemektedir. Makinanın üretiminde kullanılan malzemelerinde oldukça mukavemetli oluşundan, her türlü hava koşullarında kullanımı bulunmaktadır, uzun süreli kullanım ile firmalar makine maliyetinden kurtulacaklardır. Ayrıca bakım ve onarım işlemleri de hidrolik sistem sayesinde oldukça kolay bir biçimde halledilmektedir, yedek parça gereksinimi olduğunda da iş kesintiye uğratılmaz. Full otomatik çalışma prensibi ile de herhangi bir sorun oluştuğunda da tek bir eleman ile müdahale edebilme imkanı bulunmaktadır, bu şekilde kolaylıkla sorun oluşumunda müdahale yapılabilir ve üretimin kesintiye uğraması önlenir.

Hızlı Kurulum Ve Kolay Bakımlı Mobil Konkasörler

Mobil konkasör tesisi pro-70 kurulum yönünden de sizlere kolaylık sağlayacaktır, her türlü zorlu arazi koşullarına kolaylıkla uyum sağlayabilen bir makine oluşu ile sizlerin projelerinin zamanında başlamasına yardımcı olur. Kurulum işlemleri için yalnızca tek bir gün ve tek bir tır yeterli olacaktır. Makinanın dayanımının yüksek olması ile de her türlü zorlu hava koşullarında bile üretim kapasitesini düşürmeden çalışmaya devam edebilmektedir, firmalara zamandan ve maliyetten tasarruf etme imkanı verir. Düşük maliyetli olmasına rağmen yüksek üretim kapasitesine sahiptir bu da firmaların makinayı tercih etme sebeplerinden biridir. Ayrıca ürün üretiminde de istenilen boyutlarda kübik malzeme üretimi sağlanır.

Kapasite 60-90 Ton/Saat
Maksimum Besleme 700×700 MM
Rotor Ebadı 950×750 MM
Jeneratör Gücü 250 KW

Mobil Konkasör Tesisi Pro-70
Oy Verebilirsiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir