Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Konkasör Tesisi Pro-180
Mobil Konkasör Tesisi Pro-180

Mobil Konkasör Tesisi Pro-180

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Yüksek üretim kapasitesine sahip olan mobil konkasör tesisi pro-180, kırma ve eleme tesislerinde çok sık kullanılan bir makine olup, ortalama olarak saatlik üretim kapasitesi 350 ton ile 450 ton arasında değişmektedir. Bu kapasite ile genellikle yüksek bütçeli firmaların tercih ettiği bir makinadır. Firmalar mobil konkasör tercihi yaparken mutlaka kendi kapasitelerini göz önünde bulundurarak seçim yapmalılardır, bu şekilde kapasiteye uygun üretim gerçekleşecektir ve kaliteli ürün elde edilecektir. Mobil konkasör tesisi pro-180 en sert malzemelerin bile kırma işlemini yüksek performansla gerçekleştirerek kübik ürün üretimini sağlar, bu malzemeler genellikle yapı ve inşaat sektörlerinde kullanılmaktadır.

Satılık Mobil Konkasör İmalatı

Firmamızı mobil konkasör tesisi pro-180 üretiminde mukavemeti yüksek malzeme kullanmaktadır, bu da firmaların uzun süreli olarak makinaları kullanmasını sağlayarak ekstra bir makine maliyetinden kurutulmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda Avrupa Standartlarına uygun üretim ile çevreye ve insan sağlığına da zarar verilmez, bu yönden de dünya çapında bu makinanın kullanımı bulunmaktadır. Mobil konkasör tesisi pro-180 sekonder ve primer kırcılardan oluşmaktadır, bu iki kırıcı sisteminin olması ile yüksek kırma performansı gösterir. Firmalar düşük maliyet ile yüksek kapasiteli üretim elde ederek, maddi açıdan tasarruf ederler.

Bakım ve onarım işlemleri hidrolik çalışma sistemi sayesinde oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilir ve hiçbir şekilde üretim kesintiye uğratılmaz. Her türlü araziye uyum sağlayan makine tek bit şase üzerine kurulu olduğundan dolayı montaj ve demontaj işlemleri de oldukça kolay bir biçimde yapılmaktadır, istenilen araziye tek tır ile bir gün içerisinde taşınabilir. Dayanımının yüksek oluşu ile de her türlü kötü hava koşullarında bile yüksek üretim performansı gösterir. Kırma işlemini kübik malzeme üretimi şeklinde gerçekleştirir ve bu malzemeler yapı, inşaat sektörlerinde kullanılmaktadır.

Kapasite 350 – 450 Ton/Saat
Maksimum Besleme 1700×1300 MM
Toplam Motor Gücü 440 KW
Rotor Ebadı 1400 x 1750 MM
Jeneratör Gücü 1000 KW

Mobil Konkasör Tesisi Pro-180
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir