Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Konkasör Tesisi PRO-150
Mobil Konkasör Tesisi PRO-150

Mobil Konkasör Tesisi PRO-150

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Bilgiler
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Mobil konkasör sistemleri, taş kırma ve eleme tesislerinde çok fazla tercih edilen bir makine olup, sekonder ve primer çalışma sistemlerinin beraber kullanılmasını sağlamaktadır. Bu şekilde düşük maliyet ile firmalar yüksek kapasiteli üretim yapabilmektedirler. Mobil konkasör tesisi pro-150 genellikle kısa süreli olarak iş yapacak ve alanları kısıtlı olan firmaların tercih ettiği bir makinadır, seyyar iş makinası olarak bilinir. Montaj ve demontaj işlemlerinin kolaylıkla yapılması ile de oldukça avantajlıdır, tek şase üzerine kurulu olan bu makine tek tır ile bir gün de kolaylıkla taşınabilmektedir. Her türlü araziye uyum sağlayarak çalışır ve kötü hava koşullarında bile çalışma performansını düşürmeden aynı kapasite ile çalışmaya devam eder.

Firmamız mobil konkasör tesisi pro-150 üretiminde Avrupa standartlarına uymaktadır ve makinanın kullanımında hiçbir şekilde çevreye ve insan sağlığına zarar verilememektedir, bu yönden de dünya çapında pek çok firmanın tercih ettiği bir makinadır. Mobil konkasör tesisi pro-150 saatlik üretim kapasitesi olarak 200 ile 300 ton arasında kırma işlemi ile ürün üretmektedir, genellikle orta ve yüksek bütçeli firmaların tercih ettiği bir makine türüdür. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde bakım ve onarım işlemleri de oldukça kolay bir biçimde halledilmektedir ve kesintisiz bir üretim gerçekleştirilmektedir. Full otomatik sistem ile çalışması da makinenin uzaktan tek kişi ile kontrol edilebilmesini sağlar, çok fazla işçiye gerek yoktur, firmalar gereksiz işçi masrafından kurtulmuş olurlar.

Üstün Kaliteli Mobil Konkasör Tesisleri

Makinanın üretiminde kullanılan malzemelerinde oldukça dayanımı yüksek oluşu ile uzun süreli olarak firmalar bu makinayı kullanabilirler, farklı işler için de rahatlıkla bu makinanın kullanımını yaparak, ekstra bir makine masrafından kurtulmuş olacaksınızdır. Mobil konkasör tesisi pro-150 firmalara her yönden avantaj sağlar, en çok da düşük maliyet ile yüksek üretim kapasitesine sahip oluşu ile maddi kazanım sunar.

Kapasite 220-350 Ton/Saat
Maksimum Besleme 1500×1200 MM
Toplam Motor Gücü 360 KW
Rotor Ebadı 1200×1500 MM
Jeneratör Gücü 750 Kw

Mobil Konkasör Tesisi PRO-150
Oy Verebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir