Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Konkasör Tesisi Pro-100
Mobil Konkasör Tesisi Pro-100

Mobil Konkasör Tesisi Pro-100

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Mobil konkasör tesisi pro-100 taş kırma ve eleme tesislerinde tercih edilen, yüksek üretim kapasitesini düşük maliyetler ile gerçekleştiren bir makinadır. Kırılması en zor olan malzemelerin bile kırılma işlemini kolaylıkla gerçekleştirmektedir ve istenilen boyutlarda ürünün ortaya çıkmasını sağlar. Genellikle üretilen kübik malzeme yapı ve inşaat sektörlerinde kullanılmaktadır. Mobil konkasör tesisi pro-100 saatlik üretim kapasitesi olarak 150 ile 200 ton arasında bir ürün kırma işlemi gerçekleştirir, bu kapasite ile de genellikle orta bütçeli firmaların tercih ettiği bir makine türüdür.

Firmamız Mobil konkasör tesisi pro-100 üretiminde Avrupa standartlarına uymaktadır ve kullanılan malzemeler de odlukça dayanımı yüksektir, bu da firmaların hiçbir sorun yaşamadan makinaları uzun süreli olarak kullanmalarını sağlamaktadır.  Ayrıca makinanın kullanımı sırasında hiçbir şekilde çevreye ve insan sağlığına zarar verilmemektedir. Mobil konkasör pro-100 hidrolik çalışma sistemine sahip olduğu için bakım ve onarım işlemleri de oldukça kolay bir biçimde halledilmektedir, full otomatik oluşu ile de tek kişi ile kumanda edilebilmektedir, oluşan sorunlara anında müdahale edilir ve üretimin kesintisiz olması sağlanır. Makine da bulunan iki kademeli besleyici eleme sistemi sayesinde stoktaki toprak rahatlıkla iş sahasına dökülebilmektedir.

Satılık Mobil Konkasörler

Mobil konkasör tesisi her türlü zorlu hava koşullarında bile yüksek performanslı çalışma kapasitesine sahiptir ve her araziye de uyum sağlayarak çalışmaktadır. Kurulum ve montaj işlemleri de kısa süre de tek tır ile gerçekleştirilebilmektedir, kolay kurulumu ile firmalar iş bitiminden sonra da rahatlıkla bu makinayı farklı işler için kullanarak ekstra makine maliyetinden kurtulurlar.  Seyyar makine olarak da bilinen bu makine rahatlıkla istenilen her yere taşınabilmektedir, en dar arazilere bile kolaylıkla konumlandırılır. Düşük maliyet ile yüksek performans gösterdiği için firmaların en çok tercih ettiği iş makinalarından biridir.

Kapasite 150 – 200 Ton/Saat
Maksimum Besleme 1000 x 1000 MM
Toplam Motor Gücü  245 KW
Rotor Ebadı  1200 x 1000 MM
Jeneratör Gücü  450 KW

Mobil Konkasör Tesisi Pro-100
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir