Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Eleme Yıkama Tesisi
Mobil Eleme Yıkama Tesisi

Mobil Eleme Yıkama Tesisi

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Eleme ve yıkama tesisleri taş kırma tesisleri içerisinde yabancı madde uzaklaştırma ve materyalleri büyük ve küçük olarak ayırma işlemleri için kullanılmaktadır. Sabit ve mobil olarak çalışma imkânları sunan makine sistemlerinde sabit olanlar ve mobil olanlar temel olarak aynı işlemleri yapmaktadırlar. Mobil eleme yıkama tesisleri seyyar ya da gezici olarak adlandırılmaktadır. Sabit bir çalışma alanı olmaması ve tesis içerisinde ihtiyaç olunan her alana kolaylıkla taşınabilme imkânı ile çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca tek şase üzerine kurulan makineler dar ve engebeli arazilerde çalışılmasında oldukça etkili olmaktadır. Sabit eleme ve yıkama sistemlerinin yaptığı tüm işleri yapabilme kapasitesine sahip olan mobil eleme ve yıkama tesisleri firmalar tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Çalışma koşulları yapılan işin ve çalışılacak arazilerin fiziki her özelliğine uyum sağlayan makine sistemleri firmalar tarafından daha cazip bulunmaktadır.

Satılık Mobil Eleme Yıkama Tesisi Sistemleri

İşletmelere gelen malzemelerin ilk olarak temizlik işlemlerinin yapılmasını sağlayan tesisler daha sonra kırılan ve küçük formlara getirilen malzemelerin ayrıştırılması işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Tek bir sistem ile hem yıkama hem de eleme işlemleri gerçekleştirmesi nedeni ile tesislerde büyük avantajlar ve yüksek performans ile çalışmaktadır. Ayrıca makineler üretimleri yapılırken Avrupa standartları ve CE sertifikaları ile üretilmelerinden dolayı hem ülkemizde hem de Avrupa’ da birçok ülke tarafından kullanılmaktadır. Güvenlik standartlarına uygun olan tasarımları sayesinde olası iş kazaları, can ve mal kayıplarının önüne geçilmektedir. Mobil eleme ve yıkama tesisleri makinelerin kombinasyonları bakımından 3 farklı grupta incelenmektedir.

  • Kırma Eleme ve Yıkama: Bir taş kırma ve eleme tesisinde olması gerek sistemlerin tamamına sahip olması ve tüm makinelerin mobil olarak üretilmesinden dolayı her arazide kullanılabilmektedir.
  • Eleme ve Yıkama: Tesislerde kullanılan eleme ve yıkama makineleri, malzemelerin temizlenmesi ve boyutlarına göre ayıklanması işlemlerinde kullanılmaktadır.
  • Eleme: Eleme makineleri ise tesis içerisinde titreşimli hareketler yaparak kırılan malzemelerin boyutsal olarak ayrılmasını sağlamaktadır.

Tesislerde bulunan makinelerin tamamı kendi alanında yeterli donanımlara sahip ve kullanım standartlarının tamamına sahiptir. Firmamız tarafından üretilen makineler tamamen kullanıcıların isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Tamamen üretim odaklı tasarlanan makineler, üretim yaparken aynı zamanda kaliteli ve güvenilir ürünler çıkarmaktadır. Makineleri satın aldıktan kısa bir süre sonra kurulum işlemleri yapılıyor ve kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Üretim yapan firmalar için zamanın ne kadar öneli olduğunun bilincinde olan mühendislerimiz tasarımlarını bu şartları göz önüne alarak yapıyor ve verimli çalışmalara imza atmaktadırlar.

Model Kapasite Elek Ebadı Helezon Ebadı Toplam Motor Gücü Jeneratör Gücü
MEY 1230 (Mobil Eleme Yıkama Tesisi) 70-120 T/S 1200×3000 MM 500×5000 MM 45 KW 75 KW
MEY 1645 (Mobil Eleme Yıkama Tesisi) 120-200 T/S 1600×4500 MM 600×6000 MM 60 kw 100 KW

Mobil Eleme Yıkama Tesisi
Oy Verebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir