Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Eleme Yıkama Kırma Tesisi
Mobil Eleme Yıkama Kırma Tesisi

Mobil Eleme Yıkama Kırma Tesisi

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

Mobil eleme yıkama ve kırma tesisleri, kırma ve eleme sistemleri içerisinde yer alan bütün makineleri tek bir tesis altında toplanması ile oluşmaktadır. Hem mobil hem de sabit sistemleri bir arada bulunduran sistemler tesis içerisinde oldukça avantajlı olmaktadır. Mobil tekil makinelerin yaptığı her işi yapabilen sistemler dar ve engebeli arazilerde çalışabilmektedir. Ayrıca sağlam materyallerden üretilen makineler değişen iklim koşullarına da kolaylıkla uyum sağlayabilmektedirler. Mobil kırma eleme yıkama ve taş kırma tesisleri geniş alanlarda çalışan şirketlerin aynı anda birden fazla makine satın almalarından dolayı oldukça avantajlı bulunmaktadırlar. Sabit bir çalışma alanına sahip olmamaları ve her araziye uyum sağlayan yapıları sayesinde kullanışlı olmaktadırlar.

Avrupa standartları ve CE sertifikaları ile üretilen makineler Avrupa kıtasında bulunan tüm firmaların standartlarına uyum sağladığından dolayı her ülkede kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca yüksek güvenlik standartları barındırması nedeni ile de olası iş kazalarını önleyerek can ve mal güvenliğinizi güvence altına almaktadır. Mobil eleme yıkama ve taş kırma tesisleri içerisinde iş, iki farklı şekilde yapılabilmektedir. Bunlardan ilki gelen taşların ve kayaların iyice yıkanıp temizlenmesi ve tüm yosunlarından, toz ve kirinden ayrılmasını sağlamaktır. Daha sonra tesis içerisinde yıkama ve temizlenme işlemleri bittiği zaman kırma ve eleme işlemlerine geçilmektedir.

Tesisleri tek tek ele alacak olursak;

  • Eleme ve Kırma Makineleri: Kırma makinelerinde oldukça başarılı olan firmamızın kırma ve eleme sistemleri hem uzun ömürlü hem de oldukça dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Tüm üretim standartlarına göre üretilmelerinden dolayı yüksek performans ile üretim yapılırken aynı zamanda güvenli çalışma alanı imkânı da sunmaktadır.
  • Kırma ve Yıkama Makineleri: Kırma ve yıkama makineleri malzemelerin tesise geldikleri anda yıkanıp toz ve yosun gibi materyallerden ayrılarak daha temiz çalışma imkânı sunmaktadır. Kırma makineleri ise yüksek dirence sahip taşları kırarak daha küçük formlara getirmektedir.
  • Eleme ve Yıkama Makineleri: Eleme ve yıkama makineleri ise tesis içerisinde bulunan malzemenin boyut olarak ayrılması ve temizlenmesi için kullanılan makinelere denilmektedir.
  • Eleme Tesisleri: Eleme tesisleri kırılan malzemelerin boyut olarak ayrılması ve aynı zamanda yabancı maddelerden ayrılması açısından oldukça kullanışlı makineler olmaktadırlar.

Tesisler içerisinde bulunan makinelerin hepsi ayrı ayrı kendi alanında çalışmaya en uygun makinelerdir. Ayrıca sizlere sorunsuz ve kaliteli üretim imkânları da sağlamalarından dolayı tercih eden firmalar tarafından beğenilmekte ve farklı firmalara da tavsiyeler yapılmaktadır. Sizler de firmamızdan makine satın alabilir ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Model Kapasite Elek Ebadı Helezon Ebadı Çene Ağız Ebadı Tersiyer Rotor Ebadı Maksiumum Besleme Toplam Motor Gücü Jeneratör
Mobil Eleme Yıkama Kırma FullStar-60 50-80 T/S 1300×1400 MM 500×5000 MM 600×400 MM 1200X500 MM 350 MM 175 KW 220 KW
Mobil Eleme Yıkama Kırma FullStar-90 100-150 T/S 1400×1400 MM 600×6000 MM 900×650 MM 1200X650 MM 550 MM 275 KW 330 KW

Mobil Eleme Yıkama Kırma Tesisi
Oy Verebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir