Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Dik Milli Kırıcı
Mobil Dik Milli Kırıcı

Mobil Dik Milli Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

Dik milli kırıcılar aşınma direnci yüksek olan malzemelerin kırılmasında etkili olan oldukça güçlü makinler olarak kırma ve eleme sistemleri arasında yer almaktadır. Mobil dik milli kırıcılar ise tesislerde ya da büyük çalışma sahalarında taş kırma işlemi yapan bir makinedir. Dik milli kırıcılar tesisler içerisinde kum makineleri olarak da adlandırılmaktadır. Bazalt, granit, kalker gibi kırılması zor olan taşların kırılarak kum ve mıcır gibi ürünler elde edilmesinde kullanılmakta ve oldukça da başarılı olmaktadır. Mobil dik milli kırıcılar tıpkı sabit kırıcılar gibi yüksek performansta üretim yapabilme kapasitesine sahip makineler olmaktadır. Makinelerin avantajları hem taşınabilme hem de kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale gelmesiyle de anılmaktadır.

Örneğin firmamızdan mobil dik milli kırıcı satın aldınız. Firma çalışanları en kısa süre içerisinde tek bir tıra yükledikleri makineleri tesislerinize ulaştırarak kurulum ve montaj işlemlerini yaparak sizlere makineleri çalışmaya hazır bir şekilde teslim etmektedirler. Tek şase üzerinde olan sistem, kolay kurulum dışında dar ve engebeli arazilere uyum sağlayarak daha verimli çalışma imkânları sunmaktadır. Mobil dik milli kırıcılar taşların çarpma etkisi ile kırılması prensibi ile çalışmaktadır. Genel olarak kum ve mıcır elde etmek için kullanılan makineler malzemeleri 0,5 mm ebatlarına kadar kırarak küçük formlarda çalışmaya uygun hale getirmektedirler. Taşın çarpma etkisi ile kırılma prensibine uygun olarak çalışmasının en büyük avantajı ise yüksek oranda enerji tasarrufu sağlamasıdır.  Düşük enerji kullanımı ve yüksek kalitede ürün elde etme mantığı ile çalışan makineler işletmelerin tasarruf yaparak daha fazla ürün elde etmesini sağlamaktadır. Ayrıca tesis içerisinde farklı bir alana taşınmak istenirse makinelerin yapısında bulunan hidrolik sistemler ile bu işlem kolaylıkla yapılabilmektedir.

Yüksek Kapasiteli Mobil Dik Milli Kırıcı

Hidrolik özelliğinin bir diğer avantajı ise tamir ya da temizlik gibi durumlarında makine gövdesini rahatlıkla çıkarabilir ve işlemlerinizi yaptıktan sonra makinelerinizi eski haline kısa süre içerisinde getirebilirsiniz. Ayrıca hidrolik sistemlerin bir diğer avantajı ise kolay bakım ve kullanım olanakları yanı sıra daha baz işçi ile kullanılması hatta bakım ve onarım işlemlerinde bile 2 ya da 3 işçiye ihtiyaç duyulmasıdır.

Firmamızdan makine satın almanız halinde kısa süre içerisinde kurulum olanaklarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca taşıma işlemleri de tek tır ile yapılmakta ve kolay, zahmetsiz bir şekilde taşıma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız teknik servis hizmetleri de vermektedir. Teknik bir arıza yaşamanız halinde firmamız ile iletişime geçerek deneyimli teknik servis personellerimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Model Kapasite Maksimum Besleme Toplam Motor Gücü VSİ Rotor Ebadı Elek Ebadı Jeneratör Gücü
MVSI 700 (Mobil Dik Milli Kırıcı) 150 T/S 38 MM 270 KW 700 MM 1300X4000 MM 330 KW
MVSI 900 (Mobil Dik Milli Kırıcı) 300 T/S 38 MM 450 KW 1600×4500 MM 1300X4000 MM 550 KW

[/tabs]
Mobil Dik Milli Kırıcı
Oy Verebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir