Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Beton Santrali
Mobil Beton Santrali - Seyyar Beton Santrali

Mobil Beton Santrali

30 m3 Mobil Beton Santrali
60 m3 Mobil Beton Santrali
90 m3 Mobil Beton Santrali
100 m3 Beton Santrali
120 m3 Mobil Beton Santrali

Firmalar için hazır beton üretimi yapılan tesislere beton santralleri denilmektedir. Beton santrallerin mobil ve sabit olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Mobil beton santralleri kısa süreli işler için tasarlanmış olsa da son zamanlar büyük firmaların uzun süren işlerinde de kullanılmakta ve bu alanda oldukça başarılı olmaktadır. Sistemsel olarak sabit bir beton santralinin yapabildiği tüm işi yapabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca mobil olmasının bir diğer avantajı ise tek şase üzerine kurulmuş olan gövdesi sayesinde dar ve engebeli arazi koşullarına uyum sağlayarak her alanda yüksek kapasitelerde iş yapılmasını sağlamaktadır.

Mobil beton santralleri bazı durumlarda seyyar olarak adlandırılmaktadır. Bu durumdan farklı bir anlam çıkarılmamalıdır iki terimde aynı anlama gelmektedir. Her bakımdan avantaj sağlayan bu sitemler, üretim kapasitesi olarak da firmaların yüzünü güldürmektedir. Ayrıca oldukça düşük maliyetlerde olması ile de tercih edilmektedir. Geniş bir çalışma saha üzerinde çalışıyorsanız ve beton santralinizi çalışma alanınıza taşımak istiyorsanız küçük bir tır yardımı ile bu işlemi kısa süre içerisinde yapabilirsiniz. Daha az yer kaplamasından dolayı da dar alanlarda çalışmaya uygun olarak tasarlanmıştır.Mobil beton santralleri avantajları bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.

Avantajlarına bakacak olursak;

  • Tek tır ile kolay bir şekilde nakliye işlemlerinin gerçekleşmesi
  • Minimum kullanım alanı
  • Hızlı kurulumu ile hızlı üretime geçiş ile kısa süre içerisinde üretim yapmaya başlayabilme imkânları sağlamaktadır.
  • Bilgisayar kontrollü sistemleri ile en iyi kalitede beton elde etme imkânları uzaktan kontrol edilebilmesi nedeni ile daha az işçiye ihtiyaç vardır.
  • Düşük maliyet, kolay bakım ve hızlı servis avantajına sahiptir.

Mobil beton santralleri üretim kapasitesi olarak saatte 60 ile 180 m3 üretim yapabilme kapasitesine sahip olmaktadır. Bu da çalışılan sistemlerin bir gün içerisinde binlerce litre hazır beton üretebilmesi manasına gelmektedir. Oldukça avantajlı olan bu üretim kapasitesi ile büyük ve küçük tüm işletmelerin tercih etmelerine neden olmaktadır. Ayrıca mobil beton santrallerinin yaygınlaşması ile sabit beton santrallerine olan ilgi azalmış ve firmalar tercihlerini mobil beton santralleri üzerinden yapmaktadırlar.

Firmamız tarafından üretimi yapılan mobil beton santralleri kısa süre içerisinde teslimat garantisi ile firma özellikleriniz ve üretim kapasitelerinize uygun olarak tasarlanmaktadır. Ayrıca tek tır ile yapılan kolay taşıma imkânları ile kısa süre içerisinde kurulumu ve montajı yapılarak çalışmaya uygun halde tesislerine teslim edilmektedir. Teknik bir arıza yaşamanız halinde ise 7/24 ulaşabileceğiniz teknik servis imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Mobil Beton Santrali
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir