Ana Sayfa » Ürünler » Kübikser Kırıcı
Kübikser Kırıcı

Kübikser Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

Kübikser kırıcılar genellikle orta sertlikteki malzemelerinin kırım işlemleri için tercih edilen bir makinadır. Sekonder kırıcılar arasında yer alan makine, eleme ve kırma tesislerinin vazgeçilmez makinalarından biridir.  Kübikser kırıcı yapım malzemesinden kaynaklı olarak oldukça yüksek performansta çalışabilir ve aynı zamanda dayanımı da oldukça yüksektir, bu yönden de firmalara kazanım sunarken, farklı işler için de kullanım kolaylığı sağlar. Makine ortalama olarak saatte 80 ile 270 ton arasında bir üretim kapasitesine sahiptir. Çelik döküm motoru sayesinde parça değişimine de gerek kalmaz ve uzun süreli yüksek performans sergileyerek kesintisiz bir işleyiş sağlar.

Kübikser Kırıcı Makine Özellikleri

Firmamız Kübikser kırıcı üretiminde firmaların daha kolay bir şekilde iş yapabilmesi için yüksek dayanımlı malzemeler kullanarak makine üretimi gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda full otomatik çalışma sistemi ile sizlerin makinayı tek kişi ile kumanda edebilmenizi, daha kolay bir şekilde makinayı kullanabilmenizi sağlıyoruz. Kübikser kırıcı Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretildiği için de kullanımı sırasında sizlere kolaylık sunarken hiçbir şekilde çevreye ve işçi sağlığına zarar vermez ve daha yüksek performans gösterir. Hidrolik sisteme sahip olması da bakım ve onarım işlemlerini oldukça kolaylaştırmaktadır, kesintisiz bir üretim imkanı için parça değişimi gibi işlemler de daha hızlı ve kolay ilerlemektedir, bu sistem ile firmalar hem zamandan tasarruf edecektir hem de bakım ve onarım masraflarından.

Kübikser darbeli kırıcı kurulum işlemleri ile de firmalara kazanım sağlamaktadır, tek tır kullanılarak kolaylıkla bir gün içerisinde taşınabilmektedir, her türlü zorlu ve dar araziler de bile kolaylıkla montaj, demontaj işlemleri gerçekleştirilir. Bu da firmaların işinin aksamasını önlerken, zamandan da tasarruf edilmesini sağlar. Kübikser kırıcılar yüksek dayanıma sahip oldukları için rahatlıkla iş bitiminden sonrada farklı işler için kullanılabilmektedir. Makinanın en büyük özelliği ise malzemeleri %75 oranında mıcır haline getirebiliyor olmasıdır. Bu şekilde istenilen boyutta ürünün üretimi kolaylıkla gerçekleştirilir ve kaliteli malzeme oluşturulur. Genellikle üretilen malzemelerin kullanım alanları ise inşaat ve yapı sektörleridir. Kübikser darbeli kırıcılar sabit ve mobil olmak üzere de ikiye ayrılmaktadırlar. Firmalar yapacakları işin süresine göre ve iş kapasitesine uygun olacak şekilde bu mobil ya da sabit olan kırıcıları tercih etmelilerdir. Firmalar uzun süreli işler için sabit kırıcıları, kısa süreli işler için ise mobil kırıcıları tercih etmelilerdir, bu şekilde makinadan daha uzun süreli verim alacaksınızdır ve daha kaliteli ürün üretimi gerçekleşecektir.

Kübikser Kırıcı
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir