Ana Sayfa » Ürünler » Konik Kırıcı
Konik Kırıcı

Konik Kırıcı

  • Konik Kırıcılar
  • Teklif Alın

Konik kırıcılar beton kırma ve eleme tesislerinde iş gücünü ve kapasiteyi arttırabilmek için tercih edilen bir makinadır.  Konik kırıcılar sert ve aşındırıcı malzemelerin kırımında yüksek performans gösterir ve diğer kırıcılara göre dayanımının da yüksek oluşu ile daha fazla tercih edilmektedir.  Rulman yatakları ile çalışan makine düşük sürtünme kuvveti ile çalıştığından gelen enerjiyi kırma enerjisine çevirerek firmalara maddi kazanım imkânı sunar.

Küçük yağlama sistemi sayesinde makine çalışma sırasında çok fazla ısınmaz, bu da firmalara daha uzun süreli bir kullanım imkânı verir. Besleme ağzının büyük oluşu her büyüklükteki maddenin kolaylıkla makinaya girişini sağlar ve tüm malzemeler istenilen boyutlarda, homojen bir şekilde kırılarak makinadan çıkışı sağlanır.

Firmamızın ürettiği konik kırıcı makinalar, hidrolik sistemle çalıştığı için malzeme beslenmesi sırasında araya karışan yabancı maddelerin temizlenmesini de sağlar ve oldukça homojen bir üretim ortaya çıkar, aynı zamanda bu hidrolik sistem bakım ve onarım işlemlerini de büyük ölçüde kolaylaştırır, firmalara bu şekilde maddi kazanım elde ederler. Firmamızın ürettiği makinalar sizlerin daha kolay bir kullanım yapabilmesi için özel olarak tasarlanıp, donatılmıştır, uzun süreli ve tasarruflu çalışma sistemi sayesinde bu makinayı sadece bir iş için değil uzun süreli farklı işler için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş olan konik kırıcı, çevre dostudur ve insan sağlığına da hiçbir şekilde zarar vermez.

Satılık Konik Kırıcı İmalatı

Konik kırıcılar en zorlu arazi şartlarında bile yüksek performansla çalışarak üretimin durmasını engeller, kötü havalarda kesinlikle üretiminde aksama olmaz, bu yönden de firmaların çok fazla tercih ettiği bir makine türüdür. Kurulum işlemleri de bir o kadar kolaydır ve tek tır ile istenilen araziye kolaylıkla taşınır, farklı işler için de kullanım imkanı verir. Otomatik çalışma sistemi sayesinde uzaktan tek kumanda ve tek kişi ile kolaylıkla kumanda edilebilmektedir, bu da firmaları ekstra eleman ihtiyacından kurtarır ve kısa süre de onarım işlemlerinin gerçekleşmesi sağlanır. Kolay bakım işlemleri olduğu için de bu makinanın yedek parça değişimi de çok kolay bir biçimde yapılmaktadır.

Konik Kırıcı
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir