Ana Sayfa » Ürünler » Dik Milli Kırıcı
Dik Milli Kırıcı

Dik Milli Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

Madencilik ve inşaat sektöründe tercih edilen bir makine olan dik milli kırıcı, her boyuttaki maden ve kayaların kırım işlemini aşındırıcı özelliği sayesinde kolaylıkla gerçekleştirmektedir. Genellikle kullanılan malzemeyi en ince hale getirerek, kum ve mıcır şeklinde boşaltımını sağlar. Kübik malzeme üretiminde oldukça başarılı olan dik milli kırıcı üçüncül kırıcı olarak tüm tesislerde kullanılabilmektedir. Genellikle orta iriliğe sahip olan malzemenin kübikleştirilmesinde tercih edilir, malzeme makine duvarına ya da çevredeki örslere çarparak kırma işlemi gerçekleştirilir. Dik milli kırıcı düşük enerji ile yüksek üretim sağlayan bir makinadır, bu da firmanızın zamandan ve enerjiden tasarruf etmesini sağlar.

Dik Milli Kırıcı Makina Kullanımı

Tek aşamalı kullanımı olan makine elek ihtiyacı duymadan çalışarak, seri olarak malzeme kırımını gerçekleştirmektedir. Daha az yer kaplayan makine düşük enerji ile yüksek üretim imkânı sunar. Makinanın bu çalışma prensibi trapez şekilli çalışma yüzeyi, esnek bağlantı imkanı, rulo bağlantılı basınç artışına bağlıdır. Özellikle sert, nemli, küçük taneli yapıya sahip olan malzemelerin kırım işleminde yüksek performans gösterir. Firmamız Dik milli kırıcı makinaları Avrupa standartlarına uygun bir biçimde ileri teknoloji ile üretmiştir. Bu yönden de kullanıcılara makine kullanımında büyük kolaylıklar sunulur, zamandan ve maliyetten tasarruf edilmesi sağlanır.

Dik Milli Kırıcı Makine Özellikleri

Dik milli kırıcı malzemeyi 0,5 mm oranında inceltme özelliğine sahip olup, yedek parça masrafı oldukça düşük olan bir makinadır. Hidrolik sistem ile çalışıyor oluşu da bakım ve onarım işlemlerini oldukça kolaylaştırır, ekstra zaman kaybına sebep olmaz. Düşük maliyet ile yüksek verim imkânı sunar, az ses ile çalışması makinanın şehir içlerinde bile kullanımı olmasını sağlar ve çevre kirliliğine de sebep olmaz. Makinanın en büyük avantajı kübik parçalama sistemine sahip oluşudur, çalışma sırasında da hiçbir şekilde insan sağlığına zararı yoktur. Çok fazla tesiste tercih edilir, genellikle agrega tesisleri, metalürjik ve endüstri alanlarında kullanılmaktadır. 7-30 mm boyutlarındaki doğal taşların kırılması işine yarar ve sulu nemli malzemelerinde aşınarak küçük parçalar haline gelmesini kolaylıkla sağlar.

Dik milli kırıcı makinalar Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş olup, her türlü arazi koşullarında çalışma prensibini bozmadan üretimini yüksek kapasitede yapmaya devam eder. Kurulum ve taşınma işlemleri de bir o kadar kolay olup, bir gün içerisinde rahatlıkla istenilen araziye taşınma işlemi gerçekleştirilir. Ayrıca çimento malzemesinin kırılmasında malzemeyi küçülterek sıvı çeliğe püskürtme ilavesinde de kullanımı bulunmaktadır.

Dik Milli Kırıcı
Oy Verebilirsiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir