Ana Sayfa » Ürünler » Agrega Bunkeri
Agrega Bunkeri

Agrega Bunkeri

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Agrega malzemeler beton üretim tesislerinde kullanıma hazır hale getirilecek olan malzemelere denilmektedir. Agrega Bunkeri ise bu malzemelerin kısım kısım ayrılarak depolandığı makinelere denilmektedir. Beton üretim tesislerinde kullanılan agrega malzemeler genellikle kum ve çakıl olmaktadır. Beton santrallerinde beton üretimi için gerekli olan tüm malzemelerin stoklandığı agrega bunkerleri firmalar tarafından özel olarak üretilmekte ve satılan firmaların özelliklerine uygun olarak tasarlanmaktadır. Agrega bunkerleri genel olarak 30 ile 600 m3 ürün kapasitesine sahiptir. Otomasyon sistemleri tarafından kontrol edilebilme özelliğine sahip olan bunkerleri istediğiniz zaman malzeme durumlarını kontrol edebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Agrega bunkerleri malzemelerin stoklanarak daha sonra üretimde kullanılmasını sağlayan yapılar olduklarından dolayı doğal şartlardan pek etkilenmemeleri gerekmektedir. Bunun içinde sağlam ve çevre dostu malzemelerden üretilmeleri gerekmektedir. Bunkerlerin içerisinde bulunan malzemeler kullanım zamanları ve özelliklerine göre Bunker içerisinde farkı bölmelere ayrılmış halde saklanmaktadırlar. Agrega bunkerlerin çalışma sistemleri içerisinde bulunan tartım bandı sayesinde en kaliteli ürünün seçimi yapılarak beton santrallerinde en iyi malzeme eldesi sağlanır.

Satılık Agrega Bunkerleri

Ayrıca otomasyon sistemleri tarafından kontrol edilebilme özellikleri sayesinde tekniker ya da mühendisler içerisinde bulunan malzemelerin durumlarını kontrol edebilirler. Bu sayede iş kontrolü sürekli olarak sağlanmış olacaktır. Arazi koşulları ve iklim özelliklerinden etkilenmeyen yapıları sayesinde firmaların uzun süre gönül rahatlığı ile kullanabilecekleri bunkerler firmamız tarafından AB standartlarında ve CE sertifikaları ile üretilmektedir. Bu sertifika ile hem ülkemizde hem de Avrupa ülkelerinde rahatlıkla kullanılabilen makineler uzun yıllardır beton santrallerinde yerini almaktadır. Beton santrallerinde kullanılan malzemeler saklanma ve kırılma yöntemlerine göre betonların cinsini kalitesini belirlemektedir. Eğer malzemeler saklanma süreleri boyunca deforme olmadan korunurlarsa hazırlanan betonun kalitesi de o kadar iyi olacaktır. Ayrıca agrega bunkerleri yardımcı makineler olarak konveyörler ile birlikte çalışmaktadırlar. Malzemelerin yüklenme ve boşaltma işlemleri konveyörler sayesinde yapılmaktadır. Ayrıca agrega bunkerleri tesis içerisinde başka bir alana taşınmak istenirse küçük bir tır yardımı ile kolaylıkla başka bir alana taşınabilmektedir. Beton santrallerinin en sağlıklı şekilde üretim sağlaması için kullanılan yardımcı makinelerin de kaliteleri oldukça önemli olmaktadır.

Firmamız tarafından üretimi yapılan agrega bunkeri hem kurulum hem de bakım olanakları bakımından oldukça avantajlı makinelerdir. Tesislerde beton santrallerinde hammadde depolanması ve daha sonra kullanılabilir formda üretilmesi açısından oldukça önemlidir. Firmamız da en ince ayrıntısına kadar özenle tasarladığı makineleri ile uzun yıllardan beri hizmet vermektedir. Sizler de firmamızdan makine satın alarak ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Ürün Adı Özellik Adı Değer
30 m3 Agrega Bunkeri Bunker Hacmi 3×10 m³
45 m3 Agrega Bunkeri Bunker Hacmi 3×15 m³
100 m3 Agrega Bunkeri Bunker Hacmi 4×25 m³
120 m3 Agrega Bunkeri Bunker Hacmi 4×30 m³
160 m3 Agrega Bunkeri Bunker Hacmi 4×40 m³
600 m3 Agrega Bunkeri Bunker Hacmi 6×100 m³

Agrega Bunkeri
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir