Ana Sayfa » Ürünler » 90 lık Çeneli Kırıcı
90 lık Çeneli Kırıcı

90 lık Çeneli Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

90 lık çeneli kırıcılar en sert malzemelerin kırılma işlemi için kırma ve eleme tesislerinde bulunması gereken bir makinadır, ortalama olarak saatlik 150 ton ile 200 ton ürün kırma özelliğine sahiptir. Üretim kapasitesi yüksek olduğu için firmaların en çok tercih ettiği makinalardan biridir, aynı zamanda dayanımının da çok yüksek oluşu ile firmalara uzun süreli kullanım imkânı sunar. Firmalar çeneli kırıcı tercih ederken mutlaka kendi kapasitelerini göz önünde bulundurmalılardır, ayrıca çene seçimine de dikkat etmelilerdir. Bu makine genellikle madencilik sektöründe çok sık kullanılmaktadır, granit, balzat gibi malzemelerin kırılması için kullanılmaktadır.

Makinanın primer ve sekonder kırıcılardan oluşmaktadır. İki adet çene yardımı ile malzemeler sıkıştırılır ve kırma işlemi gerçekleştirilir. Çenelerden biri sabit iken diğer ise ileri geri hareket etmektedir, bu da malzemenin istenilen kübik boyutta kırılmasını sağlamaktadır ve kaliteli malzeme üretimi gerçekleşir. Hidrolik çalışma sistemine sahip olduğu için bakım ve onarım işlemleri oldukça kolaydır, firmalar hiçbir şekilde makinanın onarım işlemlerinde sıkıntı yaşamazlar ve yedek parça değişimi de çok kolay bir şekilde halledilmektedir. Otomatik sistem oluşu ile de makine uzaktan tek kişi ile kumandalı sistemle kontrol edilebilmektedir. Bu da firmaların ekstra eleman ihtiyacını ortadan kaldırır ve maddi tasarruf sağlar.

Satılık 90 lık Çeneli Kırıcı İmalatı

90 lık çeneli kırıcı üretiminde firmamız Avrupa standartlarına uygun üretim yapmaktadır ve makinaların kullanımı sırasında hiçbir şekilde çevreye, insan sağlığına zarar verilmemektedir. Bu yönden de bu 90 lık çeneli kırıcılar tüm dünya da tercih edilen bir makinadır. Aynı zamanda her türlü arazi koşullarına da uyum sağlaması ile kesintisiz bir üretim imkanı verir , taşıma montaj işlemleri de oldukça kolaydır, bir gün içerisinde kolaylıkla istenilen araziye taşınarak kolaylıkla kurulumu gerçekleştirilir.

Model CLK-90
Kapasite 150-200 Ton/Saat
Çene Ağız Ebadı 900×650 mm
Motor Gücü 75 kW
Toplam Ağırlık 1100 Kg
Maksimum Besleme 550 mm
Min- Max Çene Açıklığı 50-200 mm
Tab 3 | Your Content
90 lık Çeneli Kırıcı
Oy Verebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir