Ana Sayfa » Ürünler » 65 lik Tersiyer Kırıcı
65 lik Tersiyer Kırıcı

65 lik Tersiyer Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

65 lik tersiyer kırıcı saatlik üretim kapasitesi olarak 70 ton ile 150 ton arasında bir beton kırma işlemi gerçekleştirmektedir.  Genellikle düşük ve orta kapasiteli firmaların tercih ettiği bir makinadır ve oldukça fazla kullanımı vardır. Kireç taşı, alüvyon, taş ocağı malzemeleri gibi oldukça sert bir yüzeye sahip olan madenlerin kırma işlemini gerçekleştiren makine sekonder ve tersiyer olarak çalışma sistemine sahiptir. 65 lik tersiyer kırıcı malzemelere yüksek darbe uygulayarak kırılmalarını sağlar ve firmaların istediği boyutta ürün kırıma işlemi yapmaktadır. Firmalar isterlerse kırıcı ekleyerek rahatlıkla makinanın iş gücünü arttırabilirler. Oldukça ince malzeme elde etmek için firmaların tercih ettiği bir makine cinsidir, malzemeler genellikle yapı ve inşaat sektörlerinde kullanılmaktadır.

65 lik tersiyer kırıcı kolları oldukça dayanımı yüksek malzemelerden üretilmiştir ve kırma işlemini çok kolay bir şekilde gerçekleştirerek, uzun süreli bir kullanım imkanı sunar, firmalarda bu kullanımdan maddi olarak tasarruf sağlarlar. Makinanın en önemli özelliği ise rotor dönüş yönün ayarlanabilir oluşudur, bu durumda makinanın palet ömrü uzayacaktır ve firma makinayı uzun süreli olarak kullanabilecektir.

65 lik Tersiyer Kırıcı Özellikleri ve Avantajları

Avrupa standartların uygun bir biçimde üretilmiş olan 65 lik tersiyer kırıcı, kullanımı sırasında işçi sağlığına ve doğaya hiçbir şekilde zarar vermemektedir, bu yönden de pek çok firmanın tercih ettiği bir makine türüdür. Bu makine aynı zamanda yüksek dayanımlı olduğundan uzun yıllar boyunca kullanımı bulunmaktadır, her türlü zorlu arazi şartına uyum sağlar ve kötü hava koşullarında bile üretimine kapasitesini düşürmeden devam etmektedir. Bu şekilde firmalara maddi ve zaman açısından kazanım sağlar. Firmalara montaj ve demontaj işlemlerinde sıkıntı çekmezler ve iş bitiminden sonra rahatlıkla farklı arazilerde bu makina’nın kullanımına devam edebilirler, bu şekilde ekstra bir maliyet oluşmaz.

Model TK-65
Kapasite 70-120 T/S
Rotor Ebadı ø 1200×650 mm
Motor Gücü 132-160 Kw
Toplam Ağırlık 1200 Kg
Maksimum Besleme 150 mm
Ürün Çıkış Boyutu 0-10 MM

65 lik Tersiyer Kırıcı
Oy Verebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir