Ana Sayfa » Ürünler » 60 lık Çeneli Kırıcı
60 lık Çeneli Kırıcı

60 lık Çeneli Kırıcı

  • Genel Açıklama
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

En zor sertlikteki malzemelerin bile yüksek performansla kırılarak kübik malzeme üretiminin sağlandığı 60 lık çeneli kırıcı makinalar, taş kırma ve eleme tesislerinin aranan makinalarındandır ve ortalama olarak saatte 60 ton ile 80 ton arasında bir malzeme üretimi gerçekleştirmektedir. Bu çeneli kırıcı iki adet kırıcıdan oluşmaktadır, bunlardan bir tanesi sabit olup, diğeri ise ileri geri hareket ederek malzemeleri sıkıştırarak kırılmasını sağlamaktadır. Genellikle kırılması zor olan bazalt, granit, dere malzemesi gibi malzemelerin kırma işlemini yüksek performansla gerçekleştirerek, firmalara kübik malzeme üretimini homojen şekilde sağlar. Yapı ve inşaat firmalarının tercih ettiği malzemelerin kırma işlemi için daha çok kullanılan bu makine, istenilen ölçülerde malzeme üretimi için idealdir. Firmalar bu makinayı kullanmak için mutlaka kendi üretim kapasitelerini göz önün de tutmalılardır.

Yüksek Kaliteli Çeneli Kırıcılar

Firmamız 60 lık çeneli kırıcı üretiminde Avrupa Standartlarına uymaktadır ve makine çalışması esnasında hiçbir şekilde çevreye ve insan sağlığına zarar vermemektedir. Hidrolik çalışma prensibi sayesinde bakım ve onarım işlemleri oldukça kolay bir şekilde halledilmektedir, bu da firmalara zamandan kazanım sağlar. Aynı zamanda otomatik olarak kumanda edilebiliyor oluşu da uzaktan makinaya müdahale etme imkânı vermektedir. Bu şekilde tek bir işçi ile kolaylıkla makinadaki arızalar giderilebilir, yedek parça değişimi için çok fazla zaman harcanmasına gerek kalmaz.

60 lık çeneli kırıcı boşaltma ağzı da oldukça geniş olup, kolaylıkla kırılan malzemenin boşaltılmasını sağlar, çıkan malzeme oldukça homojen ve kübik olacaktır. Makine otomatik gres yağlama sistemine sahip olduğu için de kesintisiz bir üretim gerçekleşmektedir, bu da firmalara maddi anlamda kazanç sağlar. Primer ve sekonder kırıcılar olmak üzere iki çeşit çeneli kırıcılar bulunmaktadır, bu iki kırıcının da görevini yerine getirme kapasitesine sahip olan 60 lık çene kırıcı her yönden firmalara avantaj sağlar. Firmalar istedikleri malzemenin kırım işlemi için ağız açıklığını da kolaylıkla ayarlayabilmektedirler, bu şekilde malzeme istenilen boyutlar da kırılarak, kaliteli bir üretim elde edilmesi sağlanmış olacaktır.

Model CLK-90
Kapasite 60-80 Ton/Saat
Çene Ağız Ebadı 600×400 mm
Motor Gücü 55 kW
Toplam Ağırlık 900 Kg
Maksimum Besleme 350 mm
Min- Max Çene Açıklığı 30-100 mm

60 lık Çeneli Kırıcı
5 (100%) 2 votes

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir