Ana Sayfa » Ürünler » 150 lik Tersiyer Kırıcı
150 lik Tersiyer Kırıcı

150 lik Tersiyer Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Tersiyer kırıcılar yumuşak ve orta sertlikteki malzemelerin kırılması için tercih edilen bir makine türüdür, malzeme makinaya beslendiğinde yüksek dönme hızı ile rotor paletlerindeki çift taraflı kırıcılardan geçerek en zor kırma işlemlerini bile gerçekleştirir.  Tersiyer kırıcı ayarı malzemenin istenilen boyutta kırılması için kolaylıkla ayarlanabilmektedir, bu şekilde en ince şekilde malzeme üretimi bile gerçekleştirilebilmektedir, genellikle de ince kübik malzeme üretimi için çok fazla tercih edilen bir makinadır. 150 lik tersiyer kırıcı,  yüksek kapasiteli üretim sağlar ve saatte ortalama olarak 350 ton malzeme üretimi yapabilmektedir.

150 lik Tersiyer Kırıcı Teknik Özellikleri

Firmamız 150 lik tersiyer kırıcı üretiminde Avrupa standartlarını baz almıştır ve bu makinanın kullanımı sırasında hiçbir şekilde çevreye, insan sağlığına zararı bulunmamaktadır. Yüksek teknolojiden faydalanılarak ARGE çalışmaları ile geliştirdiğimiz ve otomatik sistemle kontrol edebileceğiniz bu makine, sizleri işçi maliyetinden de kurtarmaktadır, tek işçi ile kolaylıkla kontrol edilebilmektedir. Hidrolik Sitem ile çalışıyor olması makinanın bakım ve onarım işlemlerini kolaylaştırmaktadır, firmalar bu şekilde zamandan ve maliyetten büyük kazanç elde edeceklerdir. Makinanın bir avantajı da ağır hava koşullarında ve her türlü arazide çalışma kapasitesini düşürmeden, yüksek performansla çalışabiliyor oluşudur, bu da hiç bir şekilde firmaların işinin aksamasına sebep olmaz ve zamandan tasarruf edilmesini sağlar.

Taş kırma ve eleme tesislerinde makine kullanımı için rahatlıkla şirketimizi tercih edebilirsiniz. Ürettiğimiz makinalar yüksek dayanımlı malzemelerden üretildiği için sizlere uzun süreli bir kullanım imkânı vermektedir. 150 lik tersiyer kırıcı sizlere pek çok farklı işte de kullanım imkânı sunacaktır, her türlü araziye taşınma işlemi de oldukça kısa sürede gerçekleşecektir ve tek tır ile sadece bir gününüzü alacaktır, bu yönden de iş sürenizi aksatmadan çalışmaya devam etmeniz sağlanmaktadır.

Model TK-150
Kapasite 200-300 T/S
Rotor Ebadı ø 1200×1500 mm
Motor Gücü 315 Kw
Toplam Ağırlık 25000 Kg
Maksimum Besleme 200 mm
Ürün Çıkış Boyutu 0-10 MM

150 lik Tersiyer Kırıcı
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir