Ana Sayfa » Ürünler » 140 lık Konkasör Tesisi
140 lık Konkasör Tesisi

140 lık Konkasör Tesisi

  • Genel Açıklama
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

Taş kırma ve eleme tesislerinde kullanılan 140 lık konkasör tesisi en sert taş ve kayaların kırılmasında kullanılmaktadır, saatlik üretim kapasitesi 450 ton ve 600 ton arasında farklılık göstermektedir. Genellikle yüksek kapasiteli üretim yapacak olan firmaların tercih ettiği bir makine türüdür, firmalar isterlerse bu konkasörün kapasitesini ek makinalar ile arttırabilirler. 140 lık kırma eleme tesisi en zorlu hava şartlarında bile üretim kapasitesini azaltmadan ve duraksamadan çalışabilmektedir, bu yönden firmalara avantaj sağlar.

Her türlü araziye de uyum sağlayarak çalışmasına devam eder ve kurulumu da oldukça kolaydır. Dayanımı oldukça yüksek olan bu makine kurulumu sırasında hiçbir şekilde insan sağlığına ve doğaya zarar vermez, bu da firmaların makinayı tercih etme sebebidir, firmalar iş bitiminden sonra da makinayı farklı arazilere taşıyarak çalışabilirler. Dayanımının yüksek oluşu firmalara uzun süreli olarak bu makinayı kullanabilme imkanı sunar, bu da firmaları ekstra maliyetten kurtarır, kazanç sağlar. Genellikle granit, bazalt, dere taşı gibi madenlerin kırılması için tercih edilen bu konkasörü, uzun süreli iş yapacak olan firmalar tercih etmektedir.

140 lık Konkasör Tesisi Özellikleri

140 lık konkasör Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiştir ve dünya çapında birçok firma tarafından da kullanımı vardır. Konkasörün bakım ve onarım işlemleri oldukça kolay yapılmaktadır, hidrolik sistem ile çalıştığı için bakım işlemleri için çok fazla vakit ayrılmasına gerek yoktur. Aynı zamanda full otomatik oluşu ile de otomasyon işlemleri için bir işçinin bulunması yeterlidir, bu da firmaya ekstra kazanım sağlar.

140 lık konkasör tesisi yüksek kapasiteli üretim yaptığı için mutlaka firmalar kapasitelerine uygunsa bu konkasörü tercih etmelilerdir. Taş kırma ve eleme işlemlerinde en zor sertlikteki madeni bile kırarak kolaylıkla istenilen boyuta getirir, hassas çalışma şekli ile firmalara kaliteli ürün üretir. Genellikle yapı ve inşaat firmalarının tercih ettiği bir konkasör türüdür. Montaj ve demontaj işlemlerinin kolay oluşu da firmalara maddi anlamda kazanım sunar ve zamandan tasarruf sağlar, Firmalar uzun yıllar boyunca bu makinayı farklı arazilere taşıyarak rahatlıkla kullanabilirler, uzun süreli işler için uzun ömürlü bir makinadır.

140 lık Konkasör Tesisi
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir