Ana Sayfa » Ürünler » 130 luk Tersiyer Kırıcı
130 luk Tersiyer Kırıcı

130 luk Tersiyer Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Tersiyer kırıcılar genellikle kırma ve eleme tesislerinde kullanılan depolama işlemlerini bir tesis içerisinde yapabilen makine türüdür.  Bu makine üretimi yapılacak olan malzemenin istenilen boyutta ve incelikte kırılmasını sağlayarak, kırma işlemini yüksek performansta gerçekleştirmektedir. 130 luk tersiyer kırıcı genellikle taş ocaklarında tercih edilen bir makine olup primer, sekonder ve üçüncül olarak da isimlendirilmektedir.

Çarpma plakaları ve rotor sistemi sayesinde darbeli kırma işlemi gerçekleştirerek malzemenin istenilen boyutta kum halinde çıkışmasını sağlar. Bu tersiyer kırıcı saatte ortalama olarak 225 ton malzeme üretimi yapabilmektedir, genellikle de orta bütçeli firmaların kapasitesine uygun olan bir makine türüdür. Düşük maliyet ile yüksek performans elde edilmesini sağladığı için de çok fazla tercih edilen bir makine türüdür.

130 luk Tersiyer Kırıcı Makine Özellikleri

Kırıcı özellikteki makine darbeli sistem ile çalışmaktadır ve iki adet çeneye sabittir. Bu çenelerden biri sabit iken diğeri hareket ederek en sert malzemelerin bile kırılmasını sağlamaktadır. Her türlü arazi ortamına uyum sağlayarak, en kötü hava koşullarında bile çalışmaya devam eden, kesintisiz bir üretim imkanı sunan çok avantajlı bir makinadır. Bu makine hidrolik çalışma prensibi sayesinde de bakım ve onarım işlemlerini çok kolaylaştırmaktadır, yedek parça ihtiyacını en aza indirir ve firmalara maddi kazanım sunar.

Firmamız 130 luk tersiyer kırıcı makine üretiminde Avrupa standartlarına uygun bire biçimde üretim yapmaktadır ve makine kullanımı sırasında hiçbir şekilde çevreye ve insan sağlığına zarar verilmemektedir. Tersiyer kırıcılar otomatik çalışa sitemi sayesinde de tek kumada ile rahatlıkla kontrol edilebilmektedir. Bu sistem sayesinde sadece tek bir işçi ile makinanın kullanımı sağlanmaktadır ve bir arıza olduğunda kolayca müdahale edilebilmekledir. Tersiyer kırıcı yüksek dayanıma sahip bir makine olup, firmalara uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sunmaktadır.

Model TK-130
Kapasite 200-300 T/S
Rotor Ebadı ø 1200×1300 mm
Motor Gücü 250-315 Kw
Toplam Ağırlık 21000 Kg
Maksimum Besleme 150 mm
Ürün Çıkış Boyutu 0-10 MM

130 luk Tersiyer Kırıcı
Oy Verebilirsiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir