Ana Sayfa » Ürünler » 125 lik Çeneli Kırıcı
125 lik Çeneli Kırıcı

125 lik Çeneli Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

125 lik çeneli kırıcı tesisi, en zor sertlikteki maddelerin bile kırılmasını sağlayarak, istenilen boyutlarda küçültür. Özellikle kalker, kireç taşı, granit, bazalt gibi madenlerin kırılması için kullanılır. İki adet çeneden oluşan bu makine, taşları sıkıştırma yöntemi ile kırar ve firmalar çeneleri ayarlayarak taşları istedikleri boyutlarda kolaylıkla kırabilirler. Sekonder ve primer çenelerden oluşan makine hidrolik sistemle çalışmaktadır, bu sistem sayesinde makinanın bakım ve onarım işlemleri çok kolay bir şekilde gerçekleştirilir ve hiçbir şekilde üretimde aksaklık olmaz, bu da firmalara zamandan tasarruf sağlar.

125 lik çeneli kırıcı üretim kapasitesi olarak  saatte ortalama 450 ve 500 ton aralığında bir üretim yapmaktadır, genellikle de orta bütçeli firmaların tercih ettiği bir makinadır. Makinanın montaj ve demontaj işlemleri de oldukça kolaydır, her türlü araziye kolaylıkla kurulabilmektedir, en kötü hava şartlarında bile kolaylıkla çalışabilmektedir ve üretiminde kesinlikle bir aksaklık olmaz, bu yönden de firmalar zamandan ve maliyetten tasarruf sağlarlar.

125 lik Çeneli Kırıcı Özellikleri

125 lik  çeneli kırıcı Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiştir ve üretimi sırasında hiçbir şekilde doğaya ve işçilerin sağlığına zarar vermez. Full otomatik bir makine oluşu ile kullanımı oldukça kolaydır ve tek bir işçi ile otomasyonu gerçekleştirilir, ekstra işçi maliyetine gerek yoktur. En zorlu madenleri parçalayabilmesi ile genellikle maden ocaklarında çok fazla tercih edilmektedir ve dünya çapında pek çok firmanın kullandığı bir makinadır. Çenelerin kaliteli malzemeden yapılmış olması ile makinanın dayanımı oldukça kuvvetlidir ve uzun süreler boyunca firmaların bu makinayı kullanımı mümkündür.

Bu makine kayaları kırabilmek için sıkıştırma yöntemi uygulamaktadır. 125 lik çeneli kırıcı iki çeneden oluşan makinanın bir çenesi sabitken diğeri ileri geri hareket ederek malzemeyi sıkıştırır, bu şekilde istenilen boyutlarda parçalama işlemi gerçekleştirilir. Üretim kapasitesinin de yüksek oluşu ile kaliteli ve hassa ürün üretimi yapar.

Model CLK-125
Kapasite 350-400 Ton/Saat
Çene Ağız Ebadı 1250×1000 mm
Motor Gücü 160 kW
Toplam Ağırlık 38000 Kg
Maksimum Besleme 850 mm
Min- Max Çene Açıklığı 100-250 mm

125 lik Çeneli Kırıcı
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir