Ana Sayfa » Ürünler » 110 luk Çeneli Kırıcı
110 luk Çeneli Kırıcı

110 luk Çeneli Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

110 luk çene kırıcı saatte 250 ton ile 300 ton arasında taş kırma üretim kapasitesine sahiptir ve genellikle orta, düşük bütçeli firmaların daha çok tercih ettiği bir makinadır. 110 luk çeneli kırıcı genellikle granit, balzat, dere taşları gibi kırılması oldukça zor olan kayalar için tercih edilmektedir, özellikle Avrupa standartların uygun bir biçimde üretilmiş olması ile dünya çapında tercih edilen bir makinadır. Çene kırıcı iki adet çeneden meydana gelmektedir. Bu çenelerden biri sabitten diğeri ileri geri hareket yaparak kayaları sıkıştırıp kırma işlemini gerçekleştirmektedir, bu çenelerin boyutları ayarlanabilir ve kırılacak olan malzemenin hangi boyutta kırılacağı belirlenmiş olur.

110 luk Çeneli Kırıcı Özellikleri

Hidrolik sistemle çalışmakta olan çeneli kırıcının bakım ve onarım işlemleri oldukça kolaydır, bu işlemler sırasında hiçbir şekilde üretim sekteye uğramaz ve kesintisiz çalışma imkânı sunar. 110 luk çeneli kırıcı firmalara pek çok konuda avantaj sunar, özellikle malzemenin kırım boyutlarının ayarlanabiliyor olması firmanın istediği boyutta malzeme üretmesini sağlar, dayanımı oldukça yüksek bir makinadır ve firmalara uzun süreli kullanım imkânı sunar, firma iş bitiminden sonra farklı arazilerde gene aynı makinayı rahatlıkla kullanabilir.

Her türlü arazi koşullarına uyum sağlayan bir makinadır ve zorlu hava şartlarında bile her türlü çalışma sistemine devam eder, kapasitesini düşürmez ve üretimde kesinti yaratmaz, bu da firmalara zamandan ve maddi açıdan kazanım sağlar. Çenelerin çelikten üretilmiş olması en zor kayaların bile parçalanmasını sağlar ve çenelerin dayanımı oldukça yüksektir, uzun süreli kullanımı vardır, firmalarda uzun süreli işler için bu makinaları tercih etmektedir. Özellikle üretim kapasitesine uygun olan firmalar bu yüksek dayanımlı çene kırıcıyı rahatlıkla tercih edebilirler ve daha avantajlı, kesintisiz, maliyetsiz bir üretim gerçekleştirebilirler.

Model CLK-110
Kapasite 250-350 Ton/Saat
Çene Ağız Ebadı 1100×850 mm
Motor Gücü 132 kW
Toplam Ağırlık 3300 Kg
Maksimum Besleme 750 mm
Min- Max Çene Açıklığı 100-200 mm

110 luk Çeneli Kırıcı
Oy Verebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir