Ana Sayfa » Ürünler » 100 lük Tersiyer Kırıcı
100 lük Tersiyer Kırıcı

100 lük Tersiyer Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

100 lük tersiyer kırıcı sert ve yumuşak olmak üzere her türlü malzemenin kırma işlemini yüksek performans göstererek gerçekleştiren kırıcı makine türüdür, ortalama olarak da üretim performansı 175 t/s olup, sekonder kırıcı ve birincil kırıcı olarak kullanılabilmektedir. Üçüncül kırıcı olarak da isimlendirilen bu kırıcı makine kırma, eleme, yıkama  tesislerinde kullanılmaktadır, genellikle de küçük ve orta bütçeli firmaların tercih ettiği bir makine türüdür.

Makinanın iki tarafa dönebilen rotorları sayesinde yüksek performansta kırma işlemi gerçekleştirilir, bu şekilde iş aksatılmaz ve firmalar da zamandan tasarruf ederek üretime geçmiş olurlar.  100 lük tersiyer kırıcı her yönden firmalara avantaj sağlayan bir makinadır, özellikle tüm parçalarının ısıya dayanıklı oluşu ve paslanmaz çelikten üretilmiş olması makinanın mukavemetini ve kullanım süresini arttırmaktadır, firmalar uzun süreler boyunca bu makinayı kullanabilirler.

100 lük Tersiyer Kırıcı Makine Özellikleri

Makine tahrik yöntemi ile çalışmaktadır ve iki adet kayış kasnak sistemi ile bu sistem çalışmaktadır, aynı zamanda 4 adet palet ve rotora sahiptir. Firmamız 100 lük tersiyer kırıcı üretiminde Avrupa standartlarına uygun bir şekilde ve gelişmiş teknolojileri tercih ederek üretim gerçekleştirmektedir. Makinanın çalışması sırasında hiçbir şekilde çevreye ve insan sağlığına zarar verilmemektedir, kesintisiz üretim sayesinde de zamandan kazanım sağlar. Tersiyer kırıcı her türlü zorlu arazi şartlarına uyum sağlayabilmektedir ve en kötü hava şartlarında bile yüksek performansta üretim göstermektedir. Ayrıca kurulum ve taşınma işlemleri de oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde de bakım ve onarım işlemleri kolaylıkla yapılarak, yedek parça ihtiyacı olmaz.  Makinanın en önemli özelliği ise rotor yönünün istenildiği gibi ayarlanabiliyor oluşudur ve tersine çevrilebilmektedir, bu dönüş yönü sayesinde makinanın palet aşınması azalır ve palet ömrü uzatılmış olunur.

Model TK-100
Kapasite 150-200 T/S
Rotor Ebadı ø 1200×1000 mm
Motor Gücü 200-250 Kw
Toplam Ağırlık 1600 Kg
Maksimum Besleme 150 mm
Ürün Çıkış Boyutu 0-10 MM

100 lük Tersiyer Kırıcı
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir